Kontakt CITO 

Kontakt Cito A/S

Hos Cito A/S kan du leje alt lige fra stilladser og skurvogne til lifte og maskiner til dit næste byggeprojekt. Cito A/S dækker hele Midt- og Vestjylland med seks afdelinger, hvor du hver dag bliver mødt af fagligt kompetente, glade, fleksible og serviceorienterede medarbejdere.

Du er altid velkommen til at kontakte os. Du finder vores kontaktoplysninger herunder:

Åbningstider alle afdelinger - ikke Holstebro

Mandag 6.30 - 16.00
Tirsdag 7.00 - 16.00
Onsdag 7.00 - 16.00
Torsdag 7.00 - 16.00
Fredag 7.00 - 14.30
   

Åbningstider  i Holstebro

 
Mandag - fredag 7.00 - 9.00  eller efter aftale

Afdelinger i Cito A/S

Viborg
Læsøvej 1
8800 Viborg
Tlf.: 86 62 98 00
viborg@cito-as.dk
Randers
Engelsholmvej 7
8940 Randers SV
Tlf.: 86 42 22 77
randers@cito-as.dk
   
Skanderborg
Danmarksvej 25
8660 Skanderborg
Tlf.: 87 93 00 04
skanderborg@cito-as.dk
Holstebro
Lundholmvej 45
7500 Holstebro
Tlf.: 97 42 61 00
holstebro@cito-as.dk
   
Silkeborg
Tietgensvej 8-10
8600 Silkeborg
Tlf.: 86 82 17 99
silkeborg@cito-as.dk
Hvam
Krogsgårdsvej 6, Hvam
8620 Kjellerup
Tlf.: 70 70 73 15
hvam@cito-as.dk
   
   

Hvad har du brug for?

Vi kan helt sikkert hjælpe